sobota 21. července 2012

Manželské "prázdniny"


Krásné ráno drazí moji.
Hlásím se vám po delší době a ráda bych se svámi podělila o skvělou a velmi významnou zkušenost,byť to na začátku vypadalo spíše černě..
Na konci června tohoto roku,tedy před pár týdny,se na mě všechno začalo sypat ze všech stran,domácnost,děti,manžel a všemožné situace nabraly na obrátkách,které mě dostávaly do neskutečného tlaku a cítila jsem se velmi nesvobodně a nešťastně..
Jednoho dne,po další zátěžové situaci,jsem se konečně vědomě rozhodla,že takhle NE!!! a že tyhle prázdniny si  konečně užiju...

Po mém rozhodnutí se věci daly neskutečnou rychlostí do pohybu..
Můj milý manžel byl zrovna pracovně pryč,já sbalila kufry,zařídila synovi volno na poslední týden ve škole,odvoz do "světa" jsme měli také domluvený za pár hodin..
Pokaždé,když něco tak krásně bezproblémově plyne,jako po máslíčku,tak vím,že jsem na správné cestě..
Druhého dne od mého rozhodnutí jsme se octli i s dětmi u mé drahé přítelkyně v Brně..
Vůbec jsem nevěděla jak dlouho se zdržíme, ani kam to povede,jen jsem si moc přála,aby toto mé rozhodnutí bylo dobré pro všechny..
V prvních dnech to rozhodně nebylo lehké,neboť můj drahý muž přijal tuto situaci s nevolí,ale postupem času,kdy jsem mu vysvětlovala vážnost mého stavu a přesvědčovala ho a významnosti tohoto rozhodnutí pro naše manželství,přijal,pochopil a dokonce začal velmi významně pomáhat,ať jsme oba šťastnější...

A co se stalo ve mě a se mnou?
Navštívila jsem s dětmi spoustu skvělých míst,potkala se s přítelkyněmi,které jsem neviděla i několik let,chodila tančit,hodně jsem se smála,uvědomila jsem si,jak moc mám ráda náš dům,zahradu,hory kolem a ten úžasný kousek přírody,který jsem v Brně neměla,jak moc jsem ráda za náš zahradní bazén, ve kterém mé děti mohou řádit bez omezení a nemusí se tlačit na koupališti..
Nejdůležitější proměna však proběhla ve mě.
Nalezla jsem opět svou vnitřní bytost,která tak toužila po svobodě, po lásce a i když i teď po návratu domů občas pláču a říkám si"proč já?":-) cítím,že tam někde uvnitř je mé pravé já,které mi vždycky pomůže a rádo mi dá rozřešení,když ho požádám a dovolím mu promluvit..

A můj drahý manžel?
Musím napsat,že teď prožíváme krásné období plné lásky,zamilovanosti,doteků a náklonosti..
Tolik nádherných zpráv a hovorů,které proběhly, jsme zažívali snad jen při našem seznámení..
Po dobu tří týdnů,kdy jsem byla s dětmi pryč, o víkendech skvělě pečoval o své tři syny a poznal co vlastně v domácnosti a pro celou naši rodinu dělám..
Hold někteří si to musí nejdříve prožít ,aby pochopili a já jsem velmi šťastná,že jsem si vybrala skvělého muže,který pochopil..
Miluji ho celým svým srdcem,tak jako všechny naše čtyři syny..

Drahé ženy poslouchejte svoje Duše a srdíčka,buďte odvážné a vyleťte do světa...
Uvidíte,že to ocení i vaši muži..
Znovu ve vás,díky malým "manželským" prázdninám,můžou nalézt tu skvělou holku,do kreré se před lety zamilovali a vy můžete poznat,jak schopné a romantické máte muže..
Přeji vám všem hodně odvahy a krásné dny plné láskyplných rozhodnutí..
Brigit


5 komentářů:

 1. Jsi úžasná, úžasná,úžasná. Opravdu.. a velmi silná žena. Tak krásně si to napsala, že z toho mám opět husí kůži. Doufám, že ty hezké chvilky s manželem budou trvat i nadále a dlouho a dlouho.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Milá Dullsinko..
   Jestli jsem silná?
   Jak se to vezme..Takto napsáno to tak může určitě působit,ale nemysli si,trvalo to dlouho,než jsem se rozhodla..musela jsem hodně slzí vyplakat a zažít spoustu nemilého,než jsem se odhodlala:-)ale zase se říká "lépe později,než nikdy":-)Děkuji ti za přání a komentík..Zatím se máme mooooc hezky,ale raději se o tom nebudu rozepisovat,aby hned nepřišla nějaká zkouška:-)
   Měj se moc krásně..
   Bi

   Vymazat
 2. Kéž by šťastné konce nebyly jen v pohádkách, ale občas i v reálném životě! Tolik silných a skvělých žen si je zaslouží. Držím palce, aby to vydrželo co nejdéle.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Drahá Oli..
   Děkuji za přání a naprosto souhlasím s výrokem,že spousty silných žen si zaslouží šťastné konce..
   Moc jim to všem přeju..I sobě a mé rodině..
   Krásné dny přeje Brigit

   Vymazat
 3. Brigit tak krásně napsané a i přes všechno trápení tam cítím plno lásky. Spoustu krásných společných dnů
  přeje Jarka

  OdpovědětVymazat

Děkuji Vám za návštěvu a přeji krásný den..