sobota 5. ledna 2013

Síla ženy

Obrázek namalovala paní Eva Urbánková


Krásné ráno vám všem.

První náročný týden nového roku máme za sebou.
U mě probíhaly ve znamení léčení Duše,také uzdravování našeho nejmladšího Adámka, který se s naší domácí situací zatím nedokázal srovnat.

Jak mi v jednom krásném komentáři napsala Oli,když pochopíme motivaci těch,kteří nám ublížili,dokážeme to lépe přijmout a nebude to tolik bolet..

V průběhu minulého roku se mým mnoha kamarádkám vyhrotily vztahy s muži do těch nejvyšších vibrací..
U mnohých probíhaly nevěry,fyzické násilí a psychický teror..
Protože jsem prožívala celý rok těžké období i já,tak jsem tomu nevěnovala moc pozornosti, až do chvíle,kdy jsem na Silvestra potkala další 3 ženy,které si prošly v tomto roce něčím podobným..
Začala jsem se pídit po tom proč???
Vysvětlení ,že je to rokem 2012 u mě už nemělo žádný význam..Je to velmi alibistické..
Začala jsem se tedy hleda thlubší vysvětlení toho,proč jdou někteří muži do takových obrovských extrémů..
Vzpomněla jsem si na několik úžasných prezentací,které mi během roku přišly,ve kterých se hovořilo o tom,že se planeta bude převibrovávat na jiné jemnější energie a v několika z nich bylo napsáno či řečeno,že na zemi začnou opět vládnout ženy..
Nikoliv však jako mocnost a síla,ale jako tvořivost a láska..
Každý vnímáme a cítíme energie druhých,ať už tomu věříme či nikoliv..
Můj muž i muži mých přítelkyň jsou velmi vůdčí osobnosti,někteří ve vysokých pozicích..
Tento rok jsem se začala osamostatňovat,hledat sama sebe,tak jako většina mých kamarádek..
Najednou jsme začaly projevovat svou ženskou sílu,návratem k sobě..
Naši muži,kteří podvědomě tuto energii cítili,nedokázali,nebo nechtěli svou mužskou mocenskou složku zjemnit a najít svou ženu v sobě,ale naopak začali boj..
Každý máme v sobě ženskou i mužskou složku,pokud jsou v nerovnováze,nastávají potíže..
Řekla bych,že muži,kteří neměli v letošním roce s ženami potíže,se dokázali převibrovat na naši tvořivou energii žen,nebo mají své dvě složky v harmonii..
Teorie řeknete si..
Další důkaz jsem objevila v našich pohádkách..
Vě většině starých pohádek zachraňují stateční rytíři princezny a nasazují život..
Jak je tomu v poslední době?Muž je někde zakletý a statečná dívka plní nezvladatelné úkoly,tvořivě vymýšlí řešení,jak svého milého zachránit..Láska a její odvaha a síla jí pomůže vše zvládnout..
Zkusme se tedy na věc podívat takto mé milé opuštěné,utrápené a láskyplné ženy..
Naši muži jsou v zakletí a je jen na nás,jestli je dokážeme svou láskou a odpuštěním uzdravit,aby prozřeli a byli vysvobozeni a nebo naše srdíčka vůči nim na věky zkamení..
Já se rozhodně pokusím o tu první možnost,protože bez odpuštění člověk není schopen jít dál..

Další příežitostí pro to,abychom projevili svou tvořivost a sílu jsou naše děti..
Ne náhodou mám celkem čtyři syny..tolik mužské energie!!!
Celé své manželství jsem vždy, když to bylo pro mě neúnosné, myslela na ně a říkala si,že zůstanu,aby nevyrůstali bez otce..
Dnes vím,že to byl špatný pohled..
Pokud děti vidí neustále utrápenou a ubrečenou matku a nespokojeného a nešťastného,bezradného otce,není to k ničemu..
Milé maminky,které jste zůstaly samy a máte doma kluky,tak jako já,zkuste to brát z jiné stránky..
Tímto způsobem jsme dostaly úžasnou možnost naučit naše syny,jak žít v souladu s ženskou energií,můžeme je naučit,jak důležitý je pro nás ženy soucit a laskavost,že je naprosto v pořádku,když projeví své emoce,tak jako je často projevujeme my,můžeme je naučit, že pohlazení ve chvílích smutku,které nás někdy přepadají,je tím nelepším a nejmužnějším řešením beze slov,které pro nás mohou udělat..

Drahé ženy.Máme opravdu velkou moc a v naší laskavosti je naše síla,která se ani bojem nedá zničit..
Proto nebuďme smutné a pusťme se do práce,protože toho máme před sebou skutečně mnoho..
Krásné dny plné láskyplných myšlenek,soucitu a odpuštění přeji sobě i vám všem..

Bi

18 komentářů:

 1. Milá Bi, přeji ti hodně síly, lásky a zdraví, ať se ti povede překonat všechna špatná období a jsi zase se svými dětmi šťastná :-)) Jana

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Janičko milá,moc jsi mě potěšila..Moc děkuji..
   Bi

   Vymazat
 2. Předně bych ti, milá Brigit, ráda popřála co nejvíc síly k překonání tohoto období pro tebe i děti.
  A vůbec sílu všem ženám potýkajícím se s mužskou energií v tom negativním slova smyslu. Muži jsou pro nás moc důležití v mnoha směrech, ale přijde mi, že občas máme tendence zapomínat na sebe, na naši ženskost a až mystickou sílu. Kéž bychom ji v sobě všechny probudily a dokázaly udělat svět pro sebe, naše děti i své muže zase o něco krásnější.
  Děkuju za krásný článek, vřele s jeho myšlenkami souhlasím a jsemti moc vděčná, že dokážeš dát takovým myšlenkám vždy skvělou formu a kontext!
  Hezké dny a hodně ženské energie! :-)
  Bára

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Drahá Barunko..
   Velice mi Tvé řádky pomáhají..Vždy..Snažím se najít formu,abych pochopila,aby to tak nebolelo...Zatím se to daří..Naštěstí mám kolem sebe spoustu silných žen,ketré jsou mi příkladem..Dle Tvé vzoru jsem se zase zaregistrovala na Blog i dnes,ale ještě bojuji s nedostatkem času a technickými kotrmelci,se kterými se tam potýkám..Snad ho někdy oživím:-)
   Měj krásné dny plné lásky a porozumnění..
   Bi

   Vymazat
 3. Milá Brigit, přeji Ti hodně sil na Tvé cestě ... někdy mám pocit, že u nás doma je to trochu obráceně... já bych potřebovala přibrat více ženské energie a muž mužské... a mám to takto i u svých rodičů ...
  Kniha, o které jsem psala v minulém příspěvku je od Marlo Morganové, vlastně napsala dvě knihy, kterých se to týká, jednu autobiografickou Poselství od protinožců a druhou jako román Poselství z věčnosti... moc zajímavé čtení obě dvě... kdyby se lidstvo dokázalo řídit těmi pár pravidly, to by bylo hned krásně na světě ...
  Hezký večer, Jana

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Milá Janičko.
   Děkuji Ti za Tvé řádky a hlavně za Marlo Morganovou..Určitě si to co nejdříve přečtu..
   Vědomostí není nikdy dost viď?
   A stou ženskou energií?Zkus si občas oblíknout sukénku,nebo namalovat pusu:-)
   Krásné dny..
   Bi

   Vymazat
 4. Bi prajem ti vela sily na zvladnutie odpustenia manzelovi a aby sa Vam podarilo dostat Vas vztah opat na tu spravnu kolaj, nielen kvoli Vam dvom ale aj detom...Nellie

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Milá Nell.
   Sílu i odpuštění budu určitě potřebovat..
   Věřím,že se nám to podaří,aby to bolelo co nejméně..
   Díky za Tvé řádky..
   Měj se moc hezky
   Bi

   Vymazat
 5. Psychický teror, urážky, výčitky - spoustu toho znám. Po 17 letech odpouštění už nemohu. A že dělám správně vidím na dětech, které se skrývají, když přijde jejich otec na návštěvu... Věřím v BOha a ten mi říká, že dělám správně. Už bude jen a jen lépe. Hodně lásky a zdraví v novém roce, má drahá.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Drahá Marcelinko..
   Vím,že to zvládneme a naše děti nám za to jednou poděkuji..
   V9š,možná bychom to měly brát tak,že nám naši manželé svým chováním pomáhali..Zoceovali a jen nás léčili..Jsou zakletí a my už ne:-)To je na tom to krásné..Moc na vás všechny myslím a to vědomí,že je nás tolik mě také velmi posiluje..
   Láska nemá bolet,to je heslo,které si opakuji,pro rok 2013..
   Opatruj se milá..
   Měj se co nejlépe..
   Bi

   Vymazat
 6. Milá Brigitko moc na tebe myslím a věřím, že ty vše vyřešíš ke spokojenosti své i vašich dětí , snad se ti podaří vysvobodit i toho rytíře , ale pokud ne nezoufej rok 2013 je teprve na začátku a určitě v něm na tebe čekají úžasné dny plné lásky a spokojenosti.. opravdu moc si to pro tebe přeju ♥ pa Dita

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Drahá Dituško.
   Moc Ti děkuji za Tvé řádky podpory..Jsi moc hodná bytost.A ty Tvoje srdíčka prostě miluju:-)Brzy se zase ozvu a věřím,že to bude daleko veselejší..Daří se mi-nám s děmi čím dál líp,tak se koečně zabývám i krásami tohoto žití..
   Měj se moc hezky a děkuji za všechno..
   Bi

   Vymazat
 7. Milá Birgit a ostatní princezny, co osvobozujete a zachraňujete své prince, vězte, že někteří princové zachráněni být nechtějí a ani si to nezaslouží. Nevydávejte do opečovávání těch bačkor, které zhýčkala generace našich maminek, příliš mnoho energie. Naše děti tu energii potřebují mnohem víc. Když většinu síly budeme věnovat jim a méně se soustředíme na zachraňování našeho vztahu, který beztak nemá perspektivu, děti nám to časem vrátí. Mám několik přítelkyň, které se nestýkají se svými matkami, protože v době, kdy to jejich děti nejvíc potřebovaly, tyto ženy pečovaly především o své manžely a na děti jim nezbyl čas.
  A ještě jedna věc - už dvacet let razím heslo, že raději žádný mužský vzor, než špatný.

  OdpovědětVymazat
  Odpovědi
  1. Nejdražší Oli..
   Kupuju si násteěnku a budu si nai věšet Tvá moudra:-)
   Děkuji,děkuji,děkuji..Tak to je pravda pravdoucí..asi proto jsem se již poprvé darěji rozhodla být svobodná matka ,než žít v trápení,aleteď podruhé, se čtyřmi dětmi, se to hůře rozhoduje..Miluji je ,ať jsou moje či manželovy..Ale právě proto,abychom tu byly pro ně a taky abychom je něco naučily,jako ženy,tak to tak asi musí být..
   Děkuji Ti za Tvé řádky..Moc mi pomáháš..
   Krásné dny milá..
   Brigit

   Vymazat
 8. Milá Brigitko, moc ráda se tady k tobě vracím, obdivuju, jak otevřeně dokážeš psát. To já nedokážu, možná ani nechci, nevím...ale přiznávám, že při čtení Tvých řádků se musím hodně ovládat, abych si tady hned, jak se říká, nevylila srdíčko:-) Opravdu, mnohými příspěvky jsi mi otevřela oči. Za to Ti moc děkuju!!! Kéž se Ti to vše dobré, co ze sebe dáváš, mnohonásobně vrátí:-)

  OdpovědětVymazat
 9. Verunko zlatá..
  Ty mě tedy umíš parádně rozbrečet:-)
  Děkuji Ti za všechno..
  Bi

  OdpovědětVymazat
 10. Kruci to jsou plky! Ženské, které nerozumí ani samy sobě meditují nad nekonečností mužské duše. No větší fórky jsem už dlouho nečetla. Dámy nejdříve si udělejte pořádek ve svém vnitřním chlívečku, dlouho velmi dlouho pravidelně meditujte, potlačte svá nezdolná ega a touhu po penězích, moci a svou vlastní nevědomost a pak teprve budete mít šanci porozumět jiným bytostem a možná některá z vás i mužům. Zatím jste všechny vedle, jak ta jedle. S láskou vaše Marcelka .

  OdpovědětVymazat
 11. :-)Milá naše Marcelko..
  Jsem ráda,že jsme Tě svými názory a komentáři pobavily..
  Děkuji Ti za Tvůj názor..
  Myslím,že na to,jak jsi vyrovnaná a uvědomělá bytost docela dost hodnotíš a posuzuješ,neřku-li odsuzuješ..
  Řekla bych také známka ega..
  Nemyslím si,že by dlouhé meditace pomohly pochopit muže..Jedině vztahy s nimi ,komunikace a vzájemná práce na vztahu nám k tomu může pomoct-ale to je jen můj názor..To co zažívám a prožívám..
  Trochu nechápu z čeho usuzuješ,že máme nezdolná ega a toužíme po penězích?
  Z popisu mužské a ženské energie?
  Nikde muže nehaním,ani nezatracuji,pouze píšu svůj názor a své zkušenosti..
  A přijde mi dost nefér hodnotit jiné ženy,které ani neznáš,že nerozumí sami sobě..
  Podle Tvého komentáře soudím,že jsi ve vztahu spokojená..Moc Ti to přeji..Věřím,že každá své spokojenosti s mužem dojdeme..
  Tento článek jsem psala před rokem,když jsem se rozváděla..
  Nyní je mi opět dobře a mám nový vztah..Plný hledání, kompromisů,zklamání a opětovných vzletů..Věřím,že se podaří nalézt s muži společnou řeč..Přeji Ti hodně odpuštění,aby jsi neměla potřebu hodnotit a snižovat názory ostatních lidí..Děkuji za Tvá slova Bi

  OdpovědětVymazat

Děkuji Vám za návštěvu a přeji krásný den..